lmp
"Nem vagyok Orbán Viktor ügynöke!" - Itt a nagy Ungár vs. Nacsa Polbeat-vita (PS-videó!)
Éles szóváltás kerekedett Ungár Péter LMP-s politikus és Nacsa Lőrinc, az Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség elnöke között a PestiSrácok Polbeat című élő műsorában. A két politikus a migrációról, Simicska Lajos LMP-s helyezkedéséről és Ron Werber tanácsadó szerepéről is állást foglalt a Polbeatben. Ungár Péter szerint a migráció, a migránsokkal riogatás kampánytémája lett a Fidesznek, amire Nacsa Lőrinc azzal vágott vissza, hogy az ellenzéki vezetőknek nem elsődleges kérdés az ország biztonsága. Amíg Ungár Ron Werbert, az MSZP korábbi, az LMP jelenlegi tanácsadóját kedves embernek, addig Nacsa negatív, a magyarokat összeugrasztó gyűlöletkarmesternek nevezte. Kiderült, Ron Werber nem örült annak, hogy Ungár Péter elfogadta a PestiSrácok vitaműsorába a meghívást. Az LMP-s politikust arról is kérdezte Szarvas Szilveszter, hogy Orbán kéme-e?Álmokból, vágyakból és önbizalomból nincs hiány, minden másból hiánygazdaságra rendezkedett be az LMP
Interjút adott Stumpf Andrásnak, a Heti Válasz munkatársának Szél Bernadett, az LMP listavezetője és miniszterelnök-jelöltje. Az ellenzéki hagyományoknak megfelelően a beszélgetés fele az összefogás-diskurzus aktuális kérdéseit járta körül, a másik felét pedig a feltételes mód, a „mi lenne ha?” kérdései uralták, mintha reális esélye volna nemhogy a kormányváltásnak, hanem annak, hogy mindebben az LMP-nek, komoly választói támogatással a háta mögött, meghatározó szerep jut.Visszatért az LMP-be a vidám bohóc
Vágó Gábor annak idején elhagyta az LMP-t, majd amikor barátja, az LMP-t a Párbeszéd kedvéért szintén elhagyó, majd az MSZP-vel összebútorozó Karácsony Gergely alkalmazta, visszatért az LMP-hez. Érthető, ugye? A pártból 2014-ben távozó politikus-aktivista indul a kecskeméti körzetben az egykor ökopártnak indult alakulat színeiben.Egymást szapulja az LMP és a DK
Napok óta üzenget egymásnak az LMP és a DK. Úgy tűnik, az MSZP vágyálma, hogy csatlakozzon az összefogáshoz az LMP, egy darabig még nem teljesül.Csicska, vagy nem csicska? - Nacsa vs. Ungár vita a mai Polbeatben (élő 19 órakor!)
Ungár Péter LMP-s politikus és Nacsa Lőrinc, a KDNP ifjúsági szervezetének, az IKSZ-nek az elnöke mérkőzik meg egymással a mai Polbeatben, a vita és az élő adás műsorvezetője Szarvas Szilveszter lesz. A két politikust Szél Bernadett nemzetbiztonsági kockázatáról, Simicska Lajos LMP-s helyezkedéséről és Soros György azon állításáról is kérdezi a PestiSrácok.hu főszerkesztő-helyettese, hogy az LMP-ben is ott ülnek Orbán Viktor ügynökei. Ki kíváncsi az LMP-re VS. Ki kíváncsi a jobboldali sajtóra? Tudatos diáktünti, vagy "agyhalott, zombi diákok"? - Kérdések és válaszok a Polbeatben! Élő közvetítés 19 órakor ITT, a megszokott módon a budai Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk kérdéseiket, hozzászólásaikat a poszt alatt!Gyurcsány: Sokezer kis Orbán Viktor van az országban
Nem egy Orbán Viktor van, sok ezer kis Orbán Viktor van az országban – nyilatkozta az ATV-ben Gyurcsány Ferenc. A DK-s politikus hozzátette, aki nem az alkotmányos, törvényes rendhez volt hűséges, hanem a kormányhoz, azokat kormányra kerülése esetén elküldené a közigazgatásból.A Szürke Farkasoktól a kölyökvizslákig – közös médiastratégiát választott az LMP és a Jobbik
Megtalálta a Jobbik a Vona Gábor terrorszervezethez köthető múljtát firtató újságírói kérdésekre a megoldást, a mestertrükk lényege, hogy más, fel sem tett kérdésre válaszolnak, mindezt egymás után tetszőleges mennyiségben. Az identitáskeresés rögös útját járó párt egyúttal új műfajt vezetett be a médiában: a kérdéseket megtiltó sajtótájékoztatót. Úgy tűnik, az LMP-vel kibontakozó násztánc közös kommunikációs stratégiát is jelent, legalábbis a Jobbik láthatóan igyekszik állni a sarat Hadházy Ákossal, a teljesen értelmetlen, önmegsemmisítő közszereplések jelenleg még verhetetlen bajnokával.Hadházy arról is hazudik, hogy hányszor hazudott (Videóval!)
Nehéz mesterség politikusnak lenni. Hazug politikusnak lenni pedig még nehezebb – ő ugyanis a korábbi hazugságok kimagyarázása érdekében újabb és újabb hazugságokba veri magát, aminek eredményeként hazugságspirálba, a füllentések, falazások, kamuzások véget nem érő örvényébe merül az adóforintokból élő néptribun. Így járt Hadházy Ákos is, akit most újabb hazugságon értünk: múlt heti sajtótájékoztatóján képes volt elhazudni, hogy a bíróság hány hazugság miatt marasztalta el őt. Mi viszont most közzétesszük az ítéletet, amelyből fehéren-feketén kiderül az igazság.Újabb apró mozaik Szél nemzetbiztonsági átvilágításon megbukott szakértőjének életéből
Nemrégiben a Híradó.hu számolt be róla elsőként, hogy a Szél Bernadett LMP-s társelnök által a a parlament nemzetbiztonsági bizottságába jelölt szakértő megbukott az Alkotmányvédelmi Hivatal átvilágításán. Szél korábbi Soros-szervezetekben vállalt munkái, a bevándorlást, a kötelező kvótát támogató nyilatkozatai mellett ez az oka annak, hogy Németh Szilárd fideszes képviselő nem tartaná szerencsésnek a jövőben, ha az LMP társelnöke továbbra is részt venne a bizottság munkájában. A Híradó.hu forrásai azonban tovább árnyalták a képet egy apró mozaikdarabbal: értesülésük szerint Mirwais apját valamilyen – egyelőre rejtélyes – ok miatt nem engedik belépni Afganisztán területére.Ajánljuk még

















