magyarok felelős nemzeti kormánya
A PI-kör Kulcson – Gyermekzsúrnak indult, tömeggyilkosságra való felbujtás lett a vége (Videó!)
A PestiSrácok.hu megtalálta azt a két kulcsi férfit, akik hétfőn a Terrorelhárítási Központ által őrizetbe vett, úgynevezett PI-körösök szeptember 11-i találkozóját szervezték. Mint ismert, az ultraradikális Posta Imrét és társait emberölés előkészületével, illetve az alkotmányos rend erőszakos megváltoztatására irányuló bűntettel gyanúsítja a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség. A magukat Magyarok Felelős Nemzeti Kormányának nevező társaság legutóbbi kulcsi találkozóján amolyan népbíróságként mondtak ki halálos ítéletet politikusokra, vezető tisztségviselőkre. A jelenlévőket a csoportosulás „bírája” arra hatalmazta fel, hogy minden lehetséges eszközzel harcoljanak, védjék az eszmét, és „ha ölnek, öljenek szépen”. A Pesti TV és a PestiSrácok.hu stábja a Fejér megyei településen megtalálta nemcsak a rendezvény helyszínét, ahol kikiáltották a halállistát, hanem szóra bírta azt a két férfit is, akik a rendezvényt szervezték, annak otthont adtak. Mindketten tagadták, hogy a szélsőséges csoport gyilkosságokat készített volna elő, és a vezetői bűncselekményt követtek volna el; állításuk szerint a találkozó egyikük kisgyermekének születésnapjára összerittyentett babazsúr volt, ennek azonban a rendezvényt előzetesen hirdető, részletes program is ellentmond – bár az valóban igaz, hogy az őrült eszmefuttatást nem is egy, hanem több kisgyermek is végighallgatta. Közben újabb gyanúsításokról adott tájékoztatást az ügyészség, közleményük szerint a csoport jóval tovább jutott mint, hogy a halálos ítéletekről csak beszéljen. Az gyilkosságokra állítólag többen jelentkeztek, sőt már fegyverek beszerzéséről is egyeztettek. Állam elleni bűncselekmény elkövetésével is meggyanúsították a hétfőn lekapcsolt radikálisokat
Az alkotmányos rend erőszakos megváltoztatására irányuló bűntettel is meggyanúsította a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség azt a két embert, akiket emberölés előkészülete miatt tartóztattak le hétfőn. Mint arról előzőleg részletesen írtunk, élet elleni bűncselekmény előkészülete miatt őrizetbe vették a magukat Magyarok Felelős Nemzeti Kormányának nevező csoportosulás vezetőit, akik a gyanú szerint egy találkozó során emberölések elkövetésére hívták fel a csoport tagjait. Úgy tudjuk, az elfogottak egyike Posta Imre, ismert radikális, szélsőjobboldali figura, a Köztársasági Őrezred volt pszichológusa, akit radikális körökben sokan futóbolondnak tartottak. A férfi az általa alapított PI-kör vezetőjeként már évekkel ezelőtt arról beszélt, hogy az ország háborúban áll, és azt hangoztatta, hogy a Fideszt és az összes többi pártot a cionisták irányítják. A PestiSrácok.hu az általuk halálra ítéltek névsorát is közzétette. Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!