Titkolja az Európai Parlament, hogy rágalmazás miatt kérték ki másodszor is Magyar Péter mentelmi jogátPPestiSrácok.hu Magyar ugar 2024 november 14. Magyar Péterrel csak a gond van az Európai Parlamentben. Már másodszor kérték ki a Tisza nevű párt EP-képviselőjének mentelmi jogát. Az EP illetékese szűkszavúan csak a kérelemről számolt be, részletekbe nem bocsátkozott. A kérelem ezúttal is a jogi bizottsághoz kerül, mint az az első esetében is történt. Az első kérelem a magyar legfőbb ügyésztől érkezett, aki lopási ügyben kérte Magyar mentelémi jogának a felfüggesztését. Most lapértesülés szerint rágalmazásról van szó, Magyart egy fideszes képviselő jelenthette fel.
Mély Állam Nyugaton, minden a pénz! - Az Öreg vendége Boros Imre közgazdász Az Öreg november 24. Semmi közünk az ukrán-orosz háborúhoz, de Európának sem, ez egy szláv testvérharc - szögezte le Boros Imre, az Öreg eheti vendége - éppen ezért mi ebből kimaradunk. Hazugság, hogy az ukránok védenék Európát.
A Békemenet az unicum - Az Öreg vendége Csizmadia László, a CÖF-CÖKA elnöke Az Öreg október 6. A Békemenet az unicum - olyan kincs - magyarázta Csizmadia László, a Civil Összefogás Fórumának elnöke - ami csak Magyarországhoz kötődik és kincsesládába kell tenni.
Osztályellenségek az iskolában - Az Öreg vendége Náray-Szabó Gábor és dr. Torday Kálmán ügyvéd Az Öreg