Már hat gyanúsítottja van a metrókorrupciónak, Demszkyék még mindig szabadlábonPDPámer Dávid Magyar ugar 2019 január 23. Újabb személyt gyanúsít vesztegetéssel a 4-es metróvonalra beszerzett francia Alstom-metrókocsik ügyében a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) – tudta meg a PestiSrácok.hu. A hat érintett között továbbra sincs közszereplő, annak ellenére, hogy már csak három hónapja maradt az ügyészségnek, hogy megnevezze és felelősségre vonja azokat a politikai döntéshozókat és tisztségviselőket, akik az MSZP-SZDSZ-kormányok alatt zajló korrupciós bűncselekmény tényleges haszonélvezői voltak.
Budai Gyula a PS-nek: A baloldal korrupciós Alstom-szerződése ötször súlyosabb, mint a Hagyó-ügySzarvas Szilveszter Magyar ugar 2016 április 29.
Kenőpénz ajándékba: feleségének ajándékozta „kilenc ember munkadíját” MedgyessyPPestiSrácok.hu Forró drót 2016 április 27.
Mi történik, ha nincs kritika? Semmi látványos! Forró drót április 20. Itt rengetegen nem voltak még soha ellenzéki sajtó, és rengeteg ember nem volt még soha kormánypárti.
Nocsak, ezek szerint nem az "orbáni diktatúra miatt" mentek külföldre a baloldali celebek Forró drót április 20. Mihalik Enikő, Steiner Kristóf vagy Náray Tamás sem tervezi, hogy hazajön.
Csak nehogy szállodát csináljon abból is! - Forsthoffer Ágnest jelöli a Tisza az Országgyűlés elnökének Forró drót
Ruszin-Szendi lett a honvédelmi miniszter, Kapitány István pedig a magyar gazdaságot vezeti Forró drót