Botka nem az MSZP frakciójába ül be SzegedenPPestiSrácok.hu Forró drót 2019 október 25. Botka László, Szeged frissen újra megválasztott polgármestere szakított az MSZP-frakcióval.
Tervei vannak a Botkáék ellen induló Lauer IstvánnakPPestiSrácok.hu Forró drót 2019 augusztus 25. "Összefogósdi" – mondta kételkedve Lauer István, az a szegedi szocialista képviselő, aki úgy döntött, hogy elindul függetlenként a körzetében a Botka Lászlót támogató Összefogás Szegedért Egyesület közös jelöltje ellen. Lauer az Indexnek azt nyilatkozta: 13 évet szolgált képviselőként a körzetében, ahol vannak folyó projektek, amelyekben ő otthonosan mozog, de tervei is vannak a településrészen.
Élet a bunkerban, avagy a katonák lelke - GEOrgPOLITIKA GEOrgPOLITIKA szeptember 11. Távol az otthontól és a családtól nem egyszerű, hosszú hónapokat tölteni a bunkerekben.
Kőolaj, Dzsudzsák és terrorizmus GEOrgPOLITIKA szeptember 3. Az iszlám Állam terroristáit lőtték le az orosz kommandósok
GEOrgPOLITIKA – Törökország felvételét kéri a BRICS-csoportba és lemondott Kuleba ukrán külügyminiszter GEOrgPOLITIKA