Kivételesen nem kapott hatszázmilliót, ezért Orbánékat gyalázza a ballib rendezőPilhál Tamás Magyar ugar 2021 február 3. Fideszes kifizetőhelynek nevezte a Nemzeti Filmintézetet a szélsőséges balliberális aktivistaként, freeszfe-aggódóként és filmrendezőként is ismert Pálfi György. Az a problémája a Györgynek, hogy most, kivételesen nem kapott hatszázmillió forint közpénzt a filmötletére, mint a legutóbbi, csúfosan megbukott alkotására, amelyet a nézők 10-ből 4,6-ra értékeltek. Hányattatásai miatt (Magyarország nem fizet neki eleget) a külföldre költözését tervezi... Hát akkor most mi legyen?
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat