Hozzányúlhattak Botkáék a szegedi uszodára szánt pénzhez?PPestiSrácok.hu Forró drót 2019 szeptember 30. Titkolják Botkáék, hogy mit csináltak a milliárdos uszodapénzzel – hívta fel a figyelmet a Szegedma.hu. Mint hozzáteszik, az Állami Számvevőszék vizsgálatot indított annak kiderítésére, miért parkoltatja a Botka-féle városvezetés jogtalanul saját számláján a szegedi uszodára szánt állami támogatást. Felmerül a gyanú: esetleg másra költhették, vagy hozzányúlhattak az uszodapénzhez.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat