Rendőrt akart ölni az őrjöngő nő, bezárták az Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézetbe (videó)SLJSzemán László János Forró drót március 13. A Budai Központi Kerületi Bíróság nyomozási bírója egy hónapra - április 13-ig - elrendelte annak a nőnek a letartóztatását, aki hétfő este rendőrökre támadt a Keleti pályaudvarnál. A nőt felfegyverkezve elkövetett hivatalos személy elleni erőszak bűntettével és más bűncselekménnyel gyanúsítják. A bíróság a kényszerintézkedést az Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézetben (IMEI) rendelte el végrehajtani - közölte a Fővárosi Törvényszék.
Kimenekítik Szabó Tímeát, új küldetést kapott (FRISSÍTVE - SZABÓ TÍMEA REAKCIÓJA) Magyar ugar október 19.
Vau vau – csaholta Magyar Péter a pórázról Magyar ugar október 21. Megvan az a kép, mikor egy öleb a gazdája lába mögé bújva úgy ugat a komondorra, mintha azonnal szét akarná tépni? Aztán, amikor elengedik a pórázt nagyon csendes vakkantásokra vált az a hangos "vau vau".
Kovászemberek és budapesti székelyek Magyar ugar október 20. Tündérország megint megajándékozott minket. Nem csak magam, hanem kollégáim nevében is mondhatom, hogy Székelyország mindig különleges helyet foglalt el a szívünkben.
Antifákat alkalmaz az MLSZ? Magyar ugar október 21. A labdarúgó szövetség kommunikációs vezetője egy "antifasiszta terület" felirattal pózol borítóképén, fülig érő vigyorral.