Dagad az óbudai korrupciós botrány, az MSZP milliókat kaszált a DK és a gyanúba keveredett cég bizniszénPPestiSrácok.hu Magyar ugar 2024 április 3. Bár a Kétfarkú Kutyapárt magát viccpártnak állította be a karrierjük hajnalán, úgy tűnik belejöttek a politikai csatározásba. Az oldalukon ugyanis megjelent egy cikk, amiben leleplezik az óbudai MSZP és az önkormányzat közötti turpisságot, amelyből kiderül, hogy egy, a szocikhoz köthető cég– melyet a 2019-es önkormányzati választások után alapítottak és már kaptak is egyből megbízásokat a DK-s vezetésű helyhatóságtól– csúnyán túláraztak három kerületi táblát. Konkrétan milliókért helyezték ki ezeket.
Orbán Viktor üzent a DPK-tagoknak – A miniszterelnököt is sokkolta ez az adat: 280 kiskorút vádoltak gyilkossággal tavaly Svédországban Forró drót szeptember 14. Ez még Orbán Viktort is megdöbbentette.
Az ukránok szerint hazánkat kizárva folytatják Ukrajna uniós csatlakozási tárgyalásait Forró drót szeptember 14. Olyan módszert fogadott el az Európai Unió és Ukrajna, amit még a balkáni országoknál sem alkalmaztak.
Ruandai népirtókhoz hasonlította Orbán Viktort a zsebmessiás Forró drót szeptember 14. Kocsis Máté nem várt sokat a reakcióval.
Ruszin-Szendi bevallotta: rengeteg indulat van benne, viszket a tenyere és ki is van képezve Forró drót