Áder János a klímaváltozásról tartott előadást a révkomáromi gimnáziumbanPPestiSrácok.hu Forró drót 2022 április 22. A vízválságtól a fenntartható fejlődésig címmel tartott előadást pénteken Áder János a révkomáromi Selye János Gimnázium diákjainak a Föld napján az intézmény fenntarthatósági témahetének programsorozatában. A köztársasági elnök a rendezvénysorozatot a Kék Bolygó Alapítványon keresztül támogatja évek óta, többször előadást is tartott rajta, idén pedig az esemény fővédnökeként lépett színpadra.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat