Emberöléssel is gyanúsítják a Budapesten elfogott drogbárót (Videó)PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 június 23. Emberöléssel is gyanúsítják a brazil Escobar néven elhíresült, Budapesten elfogott drogbárót. Az ötvennégy éves Sergio Roberto de Carvalho, aki egy bűnszervezetet vezetett, amely negyvenöt tonna kokaint csempészett 2017 és 2019 között, ideiglenes kiadatási letartóztatásba került. A férfi legalább tíz álnevet használt, és tagadta a bűnösségét a gyanúsítotti kihallgatása során.
Mi történik, ha nincs kritika? Semmi látványos! Forró drót április 20. Itt rengetegen nem voltak még soha ellenzéki sajtó, és rengeteg ember nem volt még soha kormánypárti.
Nocsak, ezek szerint nem az "orbáni diktatúra miatt" mentek külföldre a baloldali celebek Forró drót április 20. Mihalik Enikő, Steiner Kristóf vagy Náray Tamás sem tervezi, hogy hazajön.
Csak nehogy szállodát csináljon abból is! - Forsthoffer Ágnest jelöli a Tisza az Országgyűlés elnökének Forró drót
Ruszin-Szendi lett a honvédelmi miniszter, Kapitány István pedig a magyar gazdaságot vezeti Forró drót