Egy amerikai ikerpár egyik tagja 100 éve spanyolnáthában, a másik most, a koronavírus okozta betegségben hunyt elPPestiSrácok.hu Forró drót 2020 április 23. Százévesen, koronavírus-fertőzésben elhunyt egy amerikai veterán, aki ikertestvérét röviddel a születésük után, spanyolnáthában veszítette el. Az április 17-én elhunyt Philipp Khan és testvére, Samuel 1919 decemberében született; a kis Samuelt még azon a télen elvitte a spanyolnátha, amely világszerte pusztított akkoriban. Philipp túlélte mind a világjárványt, mind a második világháborút, ám most ő is elhunyt az új típusú koronavírus okozta Covid-19 betegségben.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat
"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben Polbeat