Újrajátsszák a Duna Arénában a legendás magyar–orosz döntőt – Az utolsó aranybajnok, Kiss Gergely is visszavonul (videókkal)PPestiSrácok.hu Sport 2019 augusztus 27. Kiss Gergely bírta a legtovább a vízilabda aranycsapatából, de most ő is visszavonul. Pénteken és szombaton kétnapos vízilabda-fesztivált rendeznek a Duna Arénában, ahol újrajátsszák a legendás magyar–orosz döntőt. 19 évvel ezelőtt 13–6-ra győztük le Oroszországot. Kiss Gergelyt akkor az olimpia legjobb játékosának választották.
Lucky Strike az orosz hírszerzés fantomja GEOrgPOLITIKA április 22. Az orosz hírszerzőtiszt olyan, mint egy fantom a nyugati titkosszolgálatok számára.
GeoRGpolitika – Melegpornó etika órán elsősöknek a német gimiben GEOrgPOLITIKA április 14. Nonbináris, azaz magukat sem férfinek, sem nőnek nem valló aktivisták tartottak szexuális oktatást a Schleife Gimnázumban Szászországban.
Oroszország tárgyalna, Zelenszkij inkább fegyvert gyárt Merz kancellárral GEOrgPOLITIKA április 15. Merz kancellár szkeptikus Ukrajna gyorsított EU-s felvételével kapcsolatban
A várható forgatókönyv a Tisza Párt kétharmados győzelme után GEOrgPOLITIKA április 13. Az energiapolitikában is komoly változások várhatóak, hiszen Brüsszel szerdán meg akarja szavaztatni az orosz energiahordozók behozatalának tiltását.
Autóval Ománból Komlóra, Szaúdi Arábián-Jordánián, Szírián, Törökországon... keresztül GEOrgPOLITIKA