"Öld meg Orbánt!" felirattal fújtak tele egy magyar buszt Svájcban (frissítve!)PPestiSrácok.hu Forró drót 2019 július 2. Öld meg Orbánt! – ezzel a felirattal találkozhattak azok a magyar utasok, akiknek az autóbuszát egy svájci parkolóban fújták össze "Kill Orban" felirattal. A PestiSrácok.hu megkeresésére a miniszterelnök védelméért felelős Terrorelhárítási Központ azt a tájékoztatást adta, hogy minden olyan eseményt megvizsgálnak, amely a védett személy ellen irányul, legyen az levélben való fenyegetés vagy éppen egy ilyen cselekmény. A buszt üzemeltető társaság megtette a feljelentést - értesült portálunk.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat