Pesti Srácok

szennyvíziszap

Lebuktattuk a szocik szennyvíziszapos kamukampányát – Egyedülálló magyar fejlesztést gáncsolna el az MSZP (PS-VIDEÓ)

SMSusánszky Mátyás Magyar ugar 2019 augusztus 21.
Tulajdonképpen akár hálásak is lehetünk a szocialisták legújabb zöldremázolt kamukampányának, hiszen így sokkal több figyelmet kaphat az az egyedülálló magyar szabadalom, amelyet Székesfehérváron dolgoztak ki talajtani szakértők. A történelem süllyesztőjében szépen lassan alámerülő MSZP végső agóniájában sem mulaszt el ott ártani, ahol csak lehet, így terjesztették el, hogy Székesfehérváron már levegőt sem lehet venni, a városlakók bele fognak fulladni a szennyvízbe, a kormány pedig Európa pöcegödrévé teszi Magyarországot. Mindebből természetesen semmi nem igaz. Az igazság valójában az, hogy a Székesfehérváron kidolgozott és szabadalmazott eljárás révén konkrét termőtalajt hoznak létre korábban meddő területeken. Ottjártunkkor a kisérleti telepen a kolontári vörösiszap-tragédia helyszínéről származó talajban csicsóka nőtt. Ezeket az egyedülálló eredményeket akarják tönkretenni a szocialisták, mert – jobb ötletük nem lévén – erre alapozták egész választási kampányukat, holott jobban tennék, ha hatalmi mániájukon felülkerekedve hagynák dolgozni a magyar szakembereket. Rájuk és hasonlóan ötletes fejlesztéseikre sokkal nagyobb szükségünk van, mint hamis hangon hisztériázó szocialista politikusokra.
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!