szerelem
Az eltérített szerelem
Énekes Márk és Celeb Edina egymás oldalán találták meg a boldogságot! Színész Ervinre rátalált a szerelem Színész Alexandrával! Sportoló Dániel álompárt alkot sportoló szerelmével! Énekes Pál megmutatta új párját! És a bulvársajtó ilyen szalagcímekkel ünnepel, hiszen a szerelem a jelenkor legfontosabb dolga, a mindenható érték, a cél, amiért mindenkinek élnie kellene. Arról pedig alig-alig esik szó, hogy minden ilyen sztori mögött otthagyott gyerekek vannak, akik attól fogva jelentős részben apa, illetve néhány esetben anya nélkül kényszerülnek felnőni, és ezt a sérülést viszik magukkal a felnőtt életükre is. Ezek a gyereksorsok az árai annak, hogy a felnőttek szabadon és tetszőleges számú alkalommal lehessenek szerelmesek, hiszen annál ugye nincs fontosabb. De ha a szerelemnek múlnia kell, akkor mi lehet az, amikor élethosszig tart a házasság? Egy egészséges férfi csakis feminista lehet – Dezse Vű (videó)
Egy egészséges férfi csakis feminista lehet. Ez az állítás nem azért született, mert az asszony büntetéssel fenyeget, hanem azért, mert a feminizmus egészséges formája nemcsak egy kedveskedés a nők irányába, hanem valami, ami a férfiak életére is pozitív hatással van. Mert nem beszélhetünk a nőkről és feminizmusról a férfiak nélkül, egy egészséges társadalomban pedig a férfiaknak érdeke, hogy sikeres és erős nők vegyék őket körül, akik arra ösztönzik a férfit, hogy fejlődjön, jobb legyen, ez a férfienergia pedig nélkülözhetetlen a társadalom építése szempontjából. És egyébként miért ne fizethetne az étteremben egy nő? Miért ne szerelhetne egy nő össze egy IKEA-bútort? A legújabb Dezse Vű vlogban ezekre az égető kérdésekre is keressük a választ, és azt is megbeszéljük, hogy miért a nők a legcsodálatosabb teremtményei a világnak. Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!