Lónak a f*szát után Stop propaganda – Újabb botrányt okozott a parlamentben HadházySzarvas Szilveszter Magyar ugar 2020 február 17. Ismét megzavarta a mai parlamenti ülést Hadházy Ákos, aki időről időre kényszert érez arra, hogy egy-egy általa készített táblával hívja fel magára a figyelmet, ha már a politikájával nem tudja. Hadházy ezúttal "Stop propagandára" cserélte a "lónak a f*szát" feliratú molinóját, amelyet Kövér László házelnök mögé lógatott be a karzatról. Kövér László az ellenzéki politikus legutóbbi botrányára utalva úgy fogalmazott: méltányolja, hogy Hadházy ezúttal nem a saját gigantikus névjegykártyáját lógatta ide.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat
"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben Polbeat