Kábítószeres gumicukor miatt került több tucat embert a budapesti toxikológiáraPPestiSrácok.hu Forró drót 2024 július 1. Legalább 31 külföldi állampolgár került egy budapesti kórház toxikológiai osztályára június végén, miután egy THCJD nevű anyagot tartalmazó gumicukorkát fogyasztottak. A betegeknél napokig beszéd- és mozgásképtelenség lépett fel, de az sem kizárt, hogy maradandó károsodásuk lesz. A pszichoaktív édességet egy belvárosi kendershopban árulták. Az ügyben a Budapesti Rendőr-főkapitányság is nyomozást indított - írja a Blikk információi alapján az Index.
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat