Szomorú Botka László, mert világszínvonalú kézilabdacsarnok épül SzegedenPPestiSrácok.hu Magyar ugar 2019 december 2. Lerakták a világszínvonalú, nyolcezer férőhelyes új szegedi kézilabdacsarnok alapkövét, ami minden más polgármestert büszkeséggel töltene el – kivétel ez alól a csongrádi megyeszékhely vezetője. Botka László inkább egy új Tisza-hidat szeretett volna a városba, aztán miután a kormánytól ígéretet kapott arra, akkor a kampányában már meg sem említette. Valószínűleg az járhatott a fejében, hogy "én kértem, a kabinet állná a cehhet, de a konszenzuskeresés nem jó üzenet a baloldalon, ezektől meg aztán különben sem kell semmi".
Miért vannak még mindig kommunisták, és kik ők? – Illik Péter történész a Polbeatben (Élő felvétel ma 18.00-tól az R56 Sörözőben!) Polbeat 2025 október 30.
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen Polbeat