ujjtörés
Nyugdíjaskommandó, vásárolható gyerek, büdös száj: Magyar Pétertől csak ennyi jár
Borzasztó és dühítő, amikor valaki az ellenzék vezetőjének, a lelki megújhodás bajnokának és erkölcsi tartóoszlopnak nevezi magát, és közben ilyen és ehhez hasonló mondatokat böfög ki magából, majd utána még neki áll feljebb. Mert Magyar Péter pont ezt csinálja, de ez még semmi, mert miután büdösnek nevezte imádóit, miután nyugdíjaskommandónak nevezt az iránta rajongó idős embereket, még azon is viccelődött, hogy akinek külföldre költöztek a szerettei, az vegyen magának új unokát, vagy gyereket. És a zsebmegváltó szerint ez még vicces is, majd amikor ezen felháborodnak az emberek, még hepciáskodik. Most egy elrabolt gyermek édesanyja is megszólalt, aki korábban kereste Magyar Péteréket és a Tisza Pártot, de láthatóan segítség helyett csupán cinikus poénkodásra futotta a kamucsodaszarvastól. Amerikában az országot mocsárba fullasztó és pánikoló baloldal a demokrácia megmentőjeként mutatja be magát
A Karanténvlog beszélgetés során szóba került a káoszba fulladó amerikai baloldali kormányzás, ahol a rettegés elhintése a régi-új csodafegyver, ehhez pedig bátran nyúlnak, amikor már nincs más esély. Hihetetlen, de az óriási pánikolás közepette azt találták ki, hogy azért szavazzanak rájuk az emberek, mert ők a demokrácia megmentői. Ellenkező esetben diktatúra és földindulás lesz. Mondják ezt annak a négyéves ciklusnak a végén, amikor hibát és bűnöket halmozva süllyesztették egyre mélyebbre az Egyesült Államokat. A Karanténvlogban emellett szóba került az ujjak eltörését ígérgető Tisza Párt alelnök, akit Magyar Péter inkább rejtegetett eddig, de nem maradhatott ki Tompos Márton, a Momentum vélhetően utolsó elnöke, aki alatt már 2 százalék környékén áll a magyar olimpiai reményeket megfúró párt. Nézzétek most is a Karantént! Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!