Az ellátatlan településeken új üzletek épülnének vagy újranyitnának a bezárt egységekPPestiSrácok.hu Forró drót 2021 február 6. Valamennyi településen biztosítaná a kormány a napi fogyasztású élelmiszerek, mindennapos alapcikkek helyi beszerzését a Magyar falu programban nemrég meghirdetett, negyvenöt milliárd forintos pályázat támogatásaiból. Az új és a meglévő üzleteket szolgáltató központokká alakítanák át postával, patikával – vázolta a terveket a Magyar Nemzetnek az Áfeosz-Coop Szövetség elnöke.
Lucky Strike az orosz hírszerzés fantomja GEOrgPOLITIKA április 22. Az orosz hírszerzőtiszt olyan, mint egy fantom a nyugati titkosszolgálatok számára.
Oroszország tárgyalna, Zelenszkij inkább fegyvert gyárt Merz kancellárral GEOrgPOLITIKA április 15. Merz kancellár szkeptikus Ukrajna gyorsított EU-s felvételével kapcsolatban
GeoRGpolitika – Melegpornó etika órán elsősöknek a német gimiben GEOrgPOLITIKA április 14. Nonbináris, azaz magukat sem férfinek, sem nőnek nem valló aktivisták tartottak szexuális oktatást a Schleife Gimnázumban Szászországban.
A várható forgatókönyv a Tisza Párt kétharmados győzelme után GEOrgPOLITIKA április 13. Az energiapolitikában is komoly változások várhatóak, hiszen Brüsszel szerdán meg akarja szavaztatni az orosz energiahordozók behozatalának tiltását.