Pesti Srácok
Pesti Srácok
Összes videó
PS Riport
Az Öreg
‎GEOrgPOLITIKA
Katrantén Vlog
Karantén kibeszélő
Kocsmai igazságok
Ladikpisztoly
Libz'z of TikTok
Mi kérdezünk
Morál Hal Melindával
Polbeat
Megmondjuk
Forró drót
Magyar ugar
Világugar
Podcast
Vágólapra másolva!

Embercsempészek és illegális bevándorlók ellen is bevetik a magyar rendőröket Észak-Macedóniában

PPestiSrácok.hu Forró drót 2020. szeptember 14. 18:25
Vágólapra másolva!
Embercsempészek és illegális bevándorlók ellen is bevetik a magyar rendőröket Észak-Macedóniában

Újabb magyar rendőri egységek indultak Észak-Macedóniába, hogy támogassák a határőrizeti feladatok ellátását. Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) közleményében hangsúlyozták: a magyar rendőrség elkötelezett abban, hogy megakadályozza az illegális migránsok bejutását Magyarországra, illetve az Európai Unió területére, ezért ajánlotta fel támogatását a nyugat-balkáni országoknak.

Terepjárókkal, éjjellátó készülékekkel és hőkamerákkal segítik a magyar rendőrök az Észak-Macedónia határszakasz védelmét. Az 53. magyar rendőri kontingens tagjait Balázs László, az ORFK határrendészeti főosztályának vezetője búcsúztatta, beszédében pedig aláhúzta azt is, hogy rendőreink fő feladatköre a járőrszolgálat ellátása lesz. Tájékoztatása szerint ennek részét képezi a jogellenes határátlépések megelőzése, ezen felül az embercsempészek és illegális bevándorlók előállításában is közreműködnek majd. Ismertetése szerint a kontingens tagjai nemcsak a határ közvetlen közelében teljesítenek majd szolgálatot szolgálatot, hanem a „mélységi területek” biztosítását is elvégzik – számolt be a hírről a 888.hu. Az észak-macedón kontingensben szolgálatot teljesítő harminc magyar rendőr saját szolgálati felszereléssel látja el feladatait, intézkedési jogosultságukat a fogadó ország rendvédelmi szervének irányítása, felügyelete mellett gyakorolják – fogalmazott Balázs László. Hozzátette: a hazatérő magyar rendőri alakulatok tagjai – a magánútról hazatérő magyar állampolgárokhoz hasonlóan – járványügyi megfigyelés alatt maradnak, amíg nem érkezik meg a koronavírustesztjük negatív eredménye, ez időre szolgálatmentességet kapnak. Esetükben a teszt költségét a rendőrség finanszírozza.

Forrás: 888.hu, Fotó: MTI

PestiSracok facebook image
Kapcsolódó témák
illegális migráns európai határvédelem
Kapcsolódó témák
illegális migráns európai határvédelem

Iratkozz fel a pestisracok.hu hírlevelére!

Mától van érvényben a migrációs paktum!

SGSpöttle Georg ‎GEOrgPOLITIKA június 12.

Szakértői kormány: Köbméterben méri a lakása méretét a tiszás képviselő

KZKroó Zita Magyar ugar június 12.

A kisvárosok új lakóit a légy zümmögése is zavarja

DDDezse-Zelenka Dóra Magyar ugar június 12.

Törökgáborelemez is beszállt a Sulyok elleni boszorkányüldözésbe

Csibra Tibor Magyar ugar június 12.

Lesznek jelek

Dezse Balázs Vezércikk június 12.

Határidő van, migrációs paktumra fel

SGSzabó Gergő Vezércikk június 12.

Halálba kergetve

HGHertelendy Gábor Vezércikk június 10.
Ajánljuk még

Nem csitul a helyzet Észak-Írországban, miközben a védelem a kegyetlen, késelő migráns feltételes szabadlábra helyezését indítványozta (Újabb sokkoló részletek!)

Forró drót június 11.
A vádat arab tolmács közreműködésével kellett ismertetni, mert a 2023. óta menedékkérelem alatt álló migránsnak azóta sem sikerült elsajátítania a világ egyik legegyszerűbb nyelvét, az angolt, amely nyelvterületen napi szinten tartózkodott.

A hatóságok szerint nem terrorista, így biztos csak rossz napja volt az észak-ír férfit lefejezni igyekvő migránsnak

Forró drót június 10.

Elismerte és részletezte is a Lakmusz, hogy Magyarországnak 8 ezres migránstábort kell építenie

Forró drót június 9.
A migrációs paktum június 12-én lép életbe.

Megjelent a rendelet, Budapest helyett ezután Kazincbarcika fizeti a többletadót

Forró drót június 11.

Luxusban éltek a gyógyszerhamisítók – Ferrari, Rolls Royce és milliárdos profit a lebukott ukrán–magyar bűnszervezet mögött

Forró drót

Havasi várja, hogy Bütyök mikor jelentkezik be vadászpilótaként is

Forró drót

A Tisza-kormány már emeli az üzemanyagárakat

Forró drót

Itt a tiszás parlamenti képviselő, akinek a román érdekek a magyar érdekek felett állnak

Forró drót
Pesti Srácok

Ahol alacsonyan szállnak a sallerek. És ahol nincs íróasztalfiók. Mert ami odakerülne, az itt megjelenik. Írásaink a közmegegyezéses hazai sajtóetika és a Médiaalkotmány szellemisége szerint készülnek. Forrásainkat minden körülmények között megóvjuk, szivárogtasson bátran! Szerzőink neve olykor "írói név".

*Kell még valamit mondanom Ildikó?Az őszödi beszéd utolsó mondata.
PestiSrácok
Impresszum
Tájékoztatók
Adatvédelmi tájékoztatóSütikezelési tájékoztatóFelhasználási feltételekModerálási elveink
Galériák
PS TVPodcastVideókKépgalériák
*Kell még valamit mondanom Ildikó?Az őszödi beszéd utolsó mondata.
Mediaworks Content First

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.

Bács-Kiskun - baon.hu Baranya - bama.hu Békés - beol.hu Borsod-Abaúj-Zemplén - boon.hu Csongrád - delmagyar.hu Dunaújváros - duol.hu Fejér - feol.hu Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu Hajdú-Bihar - haon.hu Heves - heol.hu Jász-Nagykun-Szolnok - szoljon.hu Komárom-Esztergom - kemma.hu Nógrád - nool.hu Somogy - sonline.hu Szabolcs-Szatmár-Bereg - szon.hu Tolna - teol.hu Vas - vaol.hu Veszprém - veol.hu Zala - zaol.hu
Bács-Kiskun - baon.hu Baranya - bama.hu Békés - beol.hu Borsod-Abaúj-Zemplén - boon.hu Csongrád - delmagyar.hu Dunaújváros - duol.hu Fejér - feol.hu Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu Hajdú-Bihar - haon.hu Heves - heol.hu Jász-Nagykun-Szolnok - szoljon.hu Komárom-Esztergom - kemma.hu Nógrád - nool.hu Somogy - sonline.hu Szabolcs-Szatmár-Bereg - szon.hu Tolna - teol.hu Vas - vaol.hu Veszprém - veol.hu Zala - zaol.hu