Pesti Srácok

Varga Mihály nem támogatja a vasárnapi zárva tartást

null
Varga Mihály szerint nagyon kevés devizahitel szerződés lehet tisztességes. Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd

Nem támogatja Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter a KDNP javaslatát, miszerint vasárnaponként ne nyithassanak ki az áruházak.

Varga Mihály a Hír TV Magyarország élőben című műsorában a többek között azzal indokolta, hogy ma még Magyarország nem olyan gazdag ország, ahol az okozza a legnagyobb problémát, hogy bizonyos üzletek nyitva vannak-e vasárnap, vagy sem.

A Nemzetgazdasági Minisztériumban meglepetést keltett ennek az ötletnek az újra felmelegítése. Már megjelentek olyan állítások, hogy több mint tízezer munkahely szűnhet meg a javaslat hatására. Ráadásul azt gondolom, amikor az emberek jelentős része – minden ötödik ember – vasárnap intézi a vásárlást, akkor ezt korlátozni nem feltétlenül bölcs dolog – fogalmazott Varga Mihály.

PestiSracok facebook image

Forrás: Hír TV

Fotó: MTI

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.