Pesti Srácok

Előzetes letartóztatásba helyezte a bíróság Tarsoly Csabát

Előzetes letartóztatásba helyezte a bíróság Tarsoly Csabát

Két napos, maratoni tárgyalás után előzetes letartóztatásba helyezték Tarsoly Csabát és két társát. A Quaestor-vezér ügyvédje nem nyilatkozott.

A 72 órás határidő lejárta előtt nem sokkal elrendelte a bíróság Tarsoly Csaba és társai előzetes letartóztatását. A Quaestor-vezér mellett meg nem erősített információk szerint felesége és a cég egyik befektetési tanácsadójának sorsáról döntöttek. Papp Gábor, a vezérigazgató ügyvédje nem nyilatkozott a sajtónak.

A tárgyalás szombat délelőtt kezdődött, de vasárnapra halasztották, mert a védelem új bizonyítékokat kért. Végül a délelőtt 9 órás kezdés után kilenc órával, este hat óra körül döntött a bíróság. A sajtómunkatársak elvileg bemehetnének a bíróságra, de az épület őrzését végző, debreceni székhelyű vagyonvédelmi cég munkatársa szerint „a főnök” ezt megtiltotta, mert tegnap "rosszalkodtak" az újságírók a folyosón. „Pusztuljatok az anyátokba innen!” - kiabálta egy arcát eltakaró férfi, akit a hátsó bejáraton át hoztak ki az épületből.

PestiSracok facebook image

Tarsoly Csabát csütörtök éjszaka vitték el a rendőrök, ezért a törvény szerint előzetes letartóztatásáról ma éjszakáig mindenképpen dönteni kell. Hivatalosan nem erősítették meg, de a másik két letartóztatott valószínűleg Tarsoly felesége és a cég egyik befektetési tanácsadója.

Forrás: Origo.hu

Ajánljuk még

Évek óta nyomasztanak bennünket a Birodalom tényellenőrei, de a Századvég most visszavág nekik (Polbeat-videó)

‎Polbeat 2025 március 14.
Egyfajta kifordított A Birodalom visszavágnak lehetünk szemtanúi, hiszen a Századvég új Tényellenőr.hu-ja épp a birodalomnak vág vissza - vezette fel a legutóbbi Polbeat-beszélgetést Huth Gergely, aki Both Hunort, az új elemző csapat és internetes portál vezetőjét, illetve Béky Zoltánt, a Századvég vezető jogászát kérdezte, Stefka István közreműködésével. Both elmagyarázta: a globalista erők épphogy az álhírek terjesztéséhez használják a fizetett "tényellenőr csapataikat" és elég nagy sikerrel jártak világszerte a negatív kampányaikkal, hangulatkeltéseikkel. E fegyverük kifejezetten a nemzeti szuverenitás megtámadására irányult, de "most ellenük fordítjuk azt."

Mr. Trianon, a brit gazember aknamunkáját tétlenül nézte a korabeli magyar elit – Raffay Ernő, Balogh Zsuzsa, Vajda Miklós és sokan mások a búcsú-Polbeatben

‎Polbeat 2023 július 1.
Mr. Trianon - Scotus Viator, a magyarok legnagyobb ellensége címmel jelentetett meg könyvet Raffay Ernő történész. Erről a kötetről, Magyarország Trianon előtti lejáratásának és bomlasztásának ma is érvényes tanulságairól, a nemzetellenes belső ellenség aknamunkájáról beszélgettünk a szerzővel, illetve meghívott vendégeinkkel Vajda Miklóssal, a Paláver hallgatói klub doyenjével, Balogh Zsuzsa üzletasszonnyal, civil nemzeti közösségépítővel, Gyulai Györggyel, a Napról-napra Trianon című kötet alkotójával, Jeney János térképésszel, a nagy trianoni térképhamisítás tudományos leleplezőjével és törzsközönségünk "vezérkérdezőjével", Lukács Lászlóval. A rendhagyó, reméljük csak átmenetileg búcsú-Polbeatet Huth Gergely és Stefka István vezette.