Pesti Srácok

Lányokat zaklatott 20 afgán Kielben

Lányokat zaklatott 20 afgán Kielben

Lányokat zaklatott 20-30 migráns, valószínűleg afgán - Kielben, és ellenálltak a velük szemben intézkedő rendőröknek - közölte pénteken a németországi város rendőrkapitánysága. A közlemény szerint egy bevásárlóközpontban egy 19 és egy 26 éves afgán férfi egy 15, egy 16 és egy 17 éves lány nyomába szegődött, és egy vendéglőben mobiltelefonnal elkezdték fényképezni, filmezni őket.

A felvételeket továbbították "harmadik személyeknek", mire néhány percen belül megjelent további "20-30 migrációs hátterű férfi, akik megfigyelték, zaklatták és követték" az áldozatokat - áll a közleményben, amely szerint a nyomozás jelenlegi állása alapján közvetlen érintkezésre, "testi túlkapásra nem került sor". Két áldozat félelmében elmenekült és "lerázta" nagyjából tíz üldözőjét, de a harmadik társuk iránti aggodalom miatt visszamentek a vendéglőbe, ahol a két afgán férfi rögtön melléjük ült és újra filmezni, fényképezni kezdte őket. Végül a jelenetet aggodalommal szemlélő kívülállók értesítették a biztonsági szolgálatot, amelynek tagjai riasztották a rendőrséget. A történtek helyszíni tisztázása, illetve négy gyanúsított előállítása közben "masszív sértegetésre, fenyegetésre, testi sértésre, súlyos testi sértés kísérletére és hivatalos személlyel szembeni ellenállásra került sor a bevetett rendőrök sérelmére" - áll a közleményben. Az érintett rendőrök munkaképesek maradtak, és sikerült a két fő gyanúsítottat, valamint további két gyanúsítottat előállítani. Mind a négy férfi ellen feljelentést tettek, a két kieli illetőségű afgánt őrizetbe vették - közölte a rendőrség a csütörtökön történt esetről.

MTI

PestiSracok facebook image

fotó:dailystormer.com

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!