Pesti Srácok

Csak városi mendemonda, hogy a 444.hu csendestársa ekézi a konkurenciát?

Csak városi mendemonda, hogy a 444.hu csendestársa ekézi a konkurenciát?

„Ez egy szépen felépített legenda. Akik támadnak, azok is tudják, hogy minden alkalommal nyílt tenderen nyertük a munkáinkat, ahol másnak is nyitva állt a kapu, hogy versenybe szálljon. Hasonló városi mendemonda, hogy a rólam legtöbbet cikkező 444.hu portálban csendestárs egy konkurens cég vezetője, amely nemrég szintén győztese volt a 25 milliárdos kommunikációs tendernek. Ha innen nézem, tulajdonosi ösztönzésre ismételgetik ezt a jelzőt esetemben. Sajnos ez van, aki a pályán nem tud eredményes lenni, az a kispadon rugdossa a többiek bokáját."

Interjút adott a Magyar Időknek Csetényi Csaba – akit a balliberális médiában csak „Rogán Antal szomszédjaként” szoktak emlegetni. Nos, a szomszédság és a kapcsolat szintjére is fény derül az interjúból:

A kormányzattal való kapcsolatáról a következőképp beszélt: „Miért ne nyernénk? Eddig egyetlen versenyben sem a lakcímkártyámat kellett indítanom, hanem az ötleteinket és azokat a megoldásokat,amelyek megkülönböztetnek bennünket másoktól. Miért gondolja azt bárki is, hogy csak multinacionális cégek nyerhetnek tendereket? Ez valami szentírás, és mi eretnekek vagyunk? Az elmúlt években a médiavásárlási piac 93 százalékát multinacionális cégek uralták Magyarországon. Ezen az arányon a mi sikerünk sajnos csak alig változtatott. Ha tudunk olyan színvonalon és áron szolgáltatni, mint ők, akkor kivételesen miért ne nyerhetne magyar cég is?”

PestiSracok facebook image

Arra a kérdésre, hogy nem gondolja mégis, hogy túl sok közbeszerzést nyernek mostanában? – a következőt válaszolta: „Egyáltalán nem. Úgy tűnik, mintha emiatt szégyellnem kellene magamat, miközben mi húsz éve a piacon vagyunk, a legnagyobb magyar vállalatok kétharmadának legalább tíz éve dolgozunk, és hat országban nyolc nyelven jelentetünk meg kiadványokat. Az elmúlt években két és fél milliárd forint adót fizettünk be, több mint kétszáz kollégát foglalkoztatunk. Ha űrsiklót kezdenénk építeni vagy óceáni halászatba kezdenénk, akkor érteném a kritikákat, de mi ugyanezt a tevékenységet végezzük két évtizede. Miért ne nyerhetnénk tendereket?”

A teljes

cikket itt

olvashatja el.

Forrás: Magyar Idők / Fotó:origo.hu

Ajánljuk még

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.

Magyarics Tamás a Polbeatben: Trump kicsit igazított a külkereskedelmi mérlegen, ettől még nem dől össze a világgazdaság

‎Polbeat 2025 április 7.
"Donald Trump kiindulópontja az, hogy az Egyesült Államoknak óriási kereskedelmi deficitje halmozódott föl Európával, Kínával, Japánnal és más országokkal, azaz a fő piacokkal szemben, s szeretné ezt lefaragni. Kinyilvánította, hogy túl sokan élősködtek az Egyesült Államokon, és ez tovább nem tűrheti el" - mondta a PestiSrácok Polbeat című műsorában Magyarics Tamás, az ELTE emeritus professzora, a Közszolgálati Egyetem Amerika Kutatóintézetének senior főmunkatársa arra a kérdésre, hogy a büntetővámok kivetése után valóban bekövetkezik-e az armageddon a világpiacon, miként azt a teljes balliberális sajtó vizionálja. A professzor szerint esélyesebb, hogy ezt az amerikai nézőpontból logikus kiigazítást lenyeli, beárazza majd a világpiac.

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.