Pesti Srácok

Kötelező betelepítés: A baloldali pártok szembemennek a szavazóikkal

null

A teljes népesség körében 74 százalékon áll a „nemek” és 7 százalékon az „igenek” aránya a migránskvótás népszavazás előtt a Republikon Intézet kutatása szerint – írja a Mandiner.hu. A baloldali szavazók 60 százaléka is nemmel szavazna, ellentétben az ellenzéki pártok álláspontjával.

Miközben a baloldali ellenzéki pártok bojkottálnák a kvótaellenes népszavazást, szavazóik többsége a Republikon Intézet felmérése szerint nemcsak elmenne szavazni, de nemmel is voksolna. A Fidesz-KDNP szavazói egyhangúan elutasítják a kötelező betelepítést (92%), de a jobbikosok (86%) és a baloldali-liberálisok többsége (60%) is nemmel szavazna. A teljes népesség körében 74 százalékon áll a „nemek” és 7 százalékon az „igenek” aránya.

A Republikon Intézet július végén készült közvélemény-kutatása alapján akár érvényes is lehet az október 2-i népszavazás. A megkérdezettek 42%-a biztosra ígéri részvételét, további 27% pedig valószínűnek tartja, hogy elmegy szavazni.

Teljes cikk itt olvasható.

PestiSracok facebook image

Forrás: mandiner.huFotó: 24.hu

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.