Pesti Srácok

Andy Vajnához szegődtek Sebestyén Balázsék

Andy Vajnához szegődtek Sebestyén Balázsék

A Class FM-ből ismert Morning Show stábja a Rádió 1-gyel kötött új szerződést - jelentették be pénteki sajtótájékoztatójukon a műsor hangjai, azaz Sebestyén Balázs, Rákóczi Ferenc és Vadon János - írja tudósításában az Index.

A Rádió 1-et Andy Vajna kormánybiztos és TV2-tulajdonoshoz kötődő cég üzemelteti és nyáron jegyezték be. A 96,4 megahertzes frekvencián korábban a Roxy Rádió szólt, de Vajnáék megpályázták és el is nyerték a sugárzási jogot. Az Index cikke felidézi, hogy Sebestyén Balázsék Morning Show-ja 2009. november 30-án szólalt meg először a Class FM-en, s egy éven belül már a leghallgatottabb reggeli műsor lett belőle, amely megelőzte, a 12 éven át ezt a címet birtokló Boros–Bochkor-páros műsorát. Az Index szerint az egykori Rádió 1 2011 szeptemberétől 19 frekvencián sugárzott, és az ország lakosságának mintegy 50-55 százalékát érte el, így jelenleg a legtöbb helyen fogható kereskedelmi rádió.

A Rádió 1 PestiSrácok.hu-hoz eljuttatott közleményében azt írta, hogy

PestiSracok facebook image

– írta

Bakai Mátyás, a Rádió 1-et üzemeltető Radio Plus Kft. ügyvezető igazgatója.

– ezt pedig Sebestyén Balázs, a Reggeli Show műsorvezetője nyilatkozta.

Forrás: Index, fotó: Rádió 1

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.