Pesti Srácok

Azok kritizálják Orbánt, akik aláírtak Sorosnak és le akarják bontani a kerítést

Azok kritizálják Orbánt, akik aláírtak Sorosnak és le akarják bontani a kerítést

A Fidesz szerint azok kritizálják Orbán Viktor miniszterelnököt, akik "aláírtak Sorosnak" és le akarják bontani a kerítést.

Hidvéghi Balázs, a nagyobbik kormánypárt kommunikációs igazgatója szombaton, a kormányfő tusványosi beszédére adott ellenzéki reagálásokról az MTI-nek azt mondta:

Jelezte: Gyurcsány Ferenc volt miniszterelnök, a Demokratikus Koalíció elnöke korábban a határnál tüntetett a kerítés ellen, és azt állította, hogy nem létezik bevándorlási probléma. Hidvéghi ismertette,

Vona Gábor pártelnök pedig "beléptette a Jobbikot a Soros-koalícióba".

Elmondta, a Jobbik az utóbbi időben kétszer, a Soros György milliárdos tőzsdespekulánshoz köthető nem kormányzati szervezetek (NGO-k) és a CEU, a "Soros-egyetem" ügyében is az MSZP-vel és Gyurcsány Ferenccel együtt "aláírt Sorosnak". Felhívta a figyelmet arra, hogy az előző választások előtt még "a Jobbik követelte leghangosabban a Soros-egyetem bezárását és a Soros NGO-k betiltását".

PestiSracok facebook image

- mondta Hidvéghi Balázs.

MTI; Vezető kép: PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.