Pesti Srácok

Közel kilenc millió forintot gyűjtöttek egy nap alatt - állítja a Jobbik

null

Egy nap alatt közel 9 millió forint pénzadomány érkezett a párt bankszámlájára - írta közleményében a Jobbik Magyarországért Mozgalom. Azután kértek segítséget „támogatóiktól”, hogy az Állami Számvevőszék a napokban több mint 660 millió forintra büntette őket, mert a párt 331 millió 660 ezer forint tiltott támogatást fogadott el.

Ahogy korábban a PestiSrácok.hu is megírta, az Állami Számvevőszék (ÁSZ) értékelte a Jobbik gazdálkodására vonatkozó, hatósági kockázatjelzés alapján birtokába jutott dokumentumokat, majd megállapította, hogy a párt az idei év első félévében 331 millió 660 ezer forint összegben tiltott támogatást fogadott el. A jelentés után Volner János, a Jobbik frakcióvezetője hisztérikusan kijelentette, hogy ezek után kérdésessé vált, hogy a Jobbik részt tud-e venni a jövő tavaszi országgyűlési választáson.

Ezt követően a párt egy támogatási felhívást tett közzé a honlapján, melyben arra kéri „támogatóit”, hogy aki csak tud, pénzbeli adománnyal segítse „a kormányváltó erőt, hogy megvédhessék Magyarországot és a demokráciát”. A Jobbik szerint a segélykérő felhívásra „tízezrektől érkeznek a támogató üzenetek”.

PestiSracok facebook image

- írják közleményükben, hozzátéve, hogy a „Jobbik és a magyar emberek közös, hosszú menetelése elindult annak érdekében, hogy a legnagyobb ellenzéki párt mégis el tudjon indulni az országgyűlési választáson, ha nem akarja engedni a Viktor, akkor is”.

Forrás: MTI; fotó: MTI

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.