Pesti Srácok

Legkorábban húsvétra lehet német kormány

Legkorábban húsvétra lehet német kormány

A legoptimálisabb becslések szerint húsvétra lehet német kormány - mondta szombaton Gálik Zoltán, a Budapesti Corvinus Egyetem docense az M1 aktuális csatornán a német koalíciós tárgyalásokról.

Kifejtette: az elkövetkezendő időszakban a német koalíciós tárgyalásokon belpolitikában és külpolitikában is nagy kompromisszumokat kell kötni.

- közölte.

PestiSracok facebook image

Szerinte a szociáldemokraták és a kereszténydemokraták is többet veszítenek, ha nem lesz koalíció, és a jobboldal is nehéz helyzetbe kerül abban az esetben.

MTI; Fotó: The Financial Express

Ajánljuk még

Ábrahám Róbert megsemmisítő csapást mért nagyvideójában a gyermekvédelmi tüntetés vezéralakjára

‎PS Riport 2024 szeptember 26.
Talán sokan emlékeznek még arra, hogy miként karaktergyilkoltak le mindenkit, aki csak írni mert Osváth Zsolt, a februári "Odakint szörnyek járnak" mottójú inluenszertüntetés egyik vezéralakja botrányairól. Mindezt a legvadabb összeesküvéseket terjesztve, és a legátfogóbb dezinformációs kampánnyal kiegészítve tették. Ennek most vége. Nagyvideójában Ábrahám Róbert kollégánk felvonásról-felvonásra mutatja be Osváth gyermekpornográfia-ügyét, kitérve arra is, hogy aközben miként próbálták eltussolni a Gulyás Márton főpartizán és Jámbor András volt főpolgármester-helyettes, párbeszédes politikus közvetlen környezetében lelepleződött brutális pedofilügyet.