Pesti Srácok

Nem hiszünk a szemünknek: Német lapszerkesztő dicséri Orbán politikáját az LMP hírportálján

null

Orbán Viktor minden kétséget kizáróan azon európai vezetők közé tartozik, akik reálisan mérték fel a milliós léptékű illegális bevándorlás kockázatait - írja az LMP-hez köthető Azonnali.hu a német Junge Freiheit című hetilap főszerkesztőjével készített interjúban. Dieter Stein úgy fogalmazott, Orbán a lezárt határokra épülő politikájával megvédte Magyarországot és a magyar népet a terrorizmustól, a bűnözéstől és a magas költségektől.

Az Azonnali.hu kifejezetten német újságírókat és politikusokat keresett meg, hogy fejtsék ki véleményüket a magyarországi választások tétje kapcsán. Szerencsétlenségükre rögtön elsőre belefutottak egy olyan lapszerkesztőbe, aki nem hogy bírálta volna, hanem kifejezetten dicsérte a magyar kormány politikáját és eredményeit.

Ha vetünk egy pillantást a Nagy-Britanniában, Franciaországban, Németországban, Olaszországban és más országokban lévő állapotokra, látjuk: Orbánnak teljesen igaza van a politikájával - mondta a Junge Freiheit főszerkesztője.

Dieter Stein szerint a magyaroknak Orbán Viktor a jó választás.

Azonnali.hu, Vezető kép: Junge Freiheit

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még