Pesti Srácok

Orbán Viktor: Ha nem maradunk magyarok a fejlesztéseink nem minket fognak szolgálni (Videóval!)

Orbán Viktor: Ha nem maradunk magyarok a fejlesztéseink nem minket fognak szolgálni (Videóval!)

Az a jövő amiért elmúlt nyolc évben a magyar emberek megdolgoztak és végre Magyarországot emelkedő, fejlődő pályára állították. Ennek vége lesz, hiszen velünk fogják megfizettetni a bevándorlás összes következményét és költségét – mondja Orbán Viktor legújabb videójában, amelyet a Facebookon tett közzé. A miniszterelnök a Kossuth Rádiónak adott interjút, majd a Jászságban folytatta kampányútját.

A miniszterelnök Jászfényszarun a Thyssenkrupp Components Technology üzem átadásán elmondta a világ egyik legmodernebb gyárai közé fog tartozni. A fejlesztésekről azt mondta, csak akkor van értelme és akkor lesz tartós, ha Magyarországot meg tudjuk védeni és meg tudjuk tartani olyan országnak, amilyennek azt szeretjük,

ECHO TV; Fotó: Facebook

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!