Pesti Srácok

KDNP: A bevándorláspárti Brüsszel meg akarja büntetni az Európát védő Magyarországot

KDNP: A bevándorláspárti Brüsszel meg akarja büntetni az Európát védő Magyarországot

A KDNP szerint a "bevándorláspárti Brüsszel" meg akarja büntetni "az Európát védő Magyarországot", erre utal, hogy az Európai Bizottság most a bevándorlási különadó elleni eljárással fenyegetőzik. Nacsa Lőrinc, a KDNP-frakció szóvivője szombaton újságíróknak elmondta, a "migránspárti brüsszeli vezetés" ismét nem Európa és az európai emberek érdekében cselekszik, hanem a "migránsok és a migrációt szervező Soros-szervezetek" javára próbál beavatkozni egy magyar döntésbe.

- fogalmazott a politikus.

Erre példaként említette, hogy Brüsszel korábban támadást indított a magyar határzár, a bevándorlási szabályok szigorítása, a Stop Soros-törvénycsomag és a betelepítést megtiltó alkotmánymódosítás ellen is.

PestiSracok facebook image

- fejtette ki Nacsa Lőrinc.

- tette hozzá.

Egyértelműnek nevezte továbbá, hogy Európa előtt két út áll: vagy bevándorlókontinenssé válik, vagy megvédi saját magát.

– hangsúlyozta Nacsa Lőrinc.

Forrás: MTI; Fotó: MTI/EPA/Stephanie Lecocq

Ajánljuk még

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

Forró drót május 5.
Még sosem dolgoztunk ennyit kampányban, mégis elvesztettük a választást. Köszönöm, hogy velem tartottatok az elmúlt hónapokban. Hála nektek és a Harcosok Klubjának, a nemzeti oldal nem térdelt le a globalista erők előtt a digitális térben sem. Kiállásotokat mindig tisztelettel fogják felidézni a magyar politikatörténetben – jelentette ki Orbán Viktor Digitális Polgári Körök (DPK) tagjainak írt levelében.