Pesti Srácok

A Jobbik a szétesés szélére került

A Jobbik a szétesés szélére került

A szétesés szélére került a Jobbik, miután meghatározó politikusok távoztak a pártból - mondta Deák Dániel, a Figyelő főmunkatársa szombat reggel az M1 aktuális csatornán. A politológus emlékeztetett, pénteki ülésén kizárta Volner Jánost tagjai közül a Jobbik országgyűlési képviselőcsoportja, Apáti István és Fülöp Erik pedig jelezte kilépését a frakcióból. Hozzátette, Toroczkai László már korábban távozott a pártból.

- mondta. Erre példa szerinte, amikor az adományokat nem arra használták fel, amire ígérték, vagy Simicska Lajos támogatásának tagadása.

PestiSracok facebook image

- idézte fel.

MTI

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.