Pesti Srácok

Folytatja az éjszakai randalírozást Soros György liberális-keltetője, az Auróra

Folytatja az éjszakai randalírozást Soros György liberális-keltetője, az Auróra

A magát nyíltan ellenzéki helyként emlegető Auróra Kioszk minden jogi kiskaput megpróbált kihasználni, hogy a környékbeli 200 lakó kérését semmibe véve folytassa az éjszakai randalírozást – olvasható a Józsefváros polgármesterének közleményében. A liberális rendbontókat tenyésztő hely már sokszor kihúzta a gyufát, a környező házakban lakók folyamatos panaszai alapján a Józsefváros jegyzője nemrég úgy döntött: minden este tíz órakor be kell zárni az Auróra Kioszk nevű drogtanyának. Ez a hely egyébként Soros György magyarországi buliforradalmárainak talán legfontosabb gyülekezőhelye.

– írja közleményében dr. Sára Botond, Józsefváros polgármestere.

Az önkormányzat álláspontja világos és egyértelmű: a törvények mindenkire vonatkoznak, még az Aurórára is. A Józsefvárosban nincs szükség olyan helyre, amely zavarja a lakosság nyugalmát, főként, ha ott drogoznak, és még a rendőrség is javasolja bezáratását. A bíróság döntését a jegyző jogszerű eszközökkel végre fogja hajtatni.

PestiSracok facebook image

Az Aurórában rendszeresen szerveznek rendbontó akciókat, illetve kormánybuktatással kapcsolatos rendezvényeket. Egy diktátor megbuktatása – mit számít egy választás? címmel rendeztek páldául nemrég összejövetelt a keményvonalas liberálisok, a haladók által csak kulturális központnak nevezett szellemi no-go zónában, ahol Orbán Viktort Szlobodan Milosevicshez, a jelenlegi magyarországi állapotokat pedig a Soros-gyanús Otpor! nevű szervezet felemelkedésének táptalajt adó vészterhes szerb időkhöz sikerült hasonlítani. Az aurórás progresszív aktivistákról akkor olyan meglepő dolgok is kiderültek, hogy félnek, és nem vállalták el a hódmezővásárhelyi választási kampány koordinálását, amikor Márki-Zay csapta megkereste őket.

Ismeretes, az Auróra közösségi ház, mint Soros György magyarországi főhadiszállása, rendszeresen adott helyet például az Identitas konferenciáinak. Itt működött az Udvarhelyi Tessza által fémjelzett Közélet Iskolája, de az Auróra volt tekinthető a PM “Mártát a Magdolnának” kampány központjának is. Az Auróra adott otthont az időközi választási kampánynak, itt zajlott az eredményváró, és a kampányértékelő is.

Fotó: PS

Ajánljuk még

Vasárnapi autóbusz-szerencsétlenség: voltak már problémák a szervezőkhöz köthető utak körül

Exkluzív 2021 augusztus 17.
Nem először került a sajtóhírekbe és a figyelem középpontjába az az utazásszervező cég, amelynek bérelt autóbusza vasárnap hajnalban 8 ember halálát okozó balesetet szenvedett az M7-es autópályán – tudta meg a PestiSrácok.hu. 2019-ben több sajtóorgánum is beszámolt róla, hogy magyar egyetemisták franciaországi síútja vált tortúrává, miután a magyar utazásszervezők hibás műszaki állapotú, román buszokkal vágtak neki a több ezer kilométeres útnak, végül az utasok egy része saját költségére, önállóan utazott haza. Majd még kártérítést sem kaptak. A "Suli Sí" szervezőcsapat és a hétvégi szerencsétlenségben érintett Rolitúra gyakorlatilag azonos céges hátteret mutat. Az Index és az Origo korábbi cikkei szerint az utakat szervező vállalkozók korábbi utazási irodáit többször megbüntették; volt olyan iroda, amely éveken át engedélyek nélkül hirdetett utakat.

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.

Egyszerű, buta embereknek titulálja a választókat egy hangfelvételen Balatonalmádi jegyzője

Exkluzív 2022 március 7.
Egyszerű, buta embereknek titulálja a választókat egy nyilvánosságra került hangfelvételen Balatonalmádi alig két hete kinevezett jegyzője. A mindössze 25 másodperces hanganyag egy hacker által üzemeltetett online blogfelületen bukkant fel hétfőn délután, amit – a címzés szerint – több szerkesztőségnek is elküldtek. Az üzenetből az is kiderül, hogy több felvétel is létezik, ezek alapján pedig igencsak megkérdőjelezhető a helyi választási irodát is vezető Gáspár-Fekete Judit függetlensége, illetve az, hogy vajon miként lehet felelősséget vállalni az április 3-i választás szabályos lebonyolításáért...?