Pesti Srácok

Több ezer gyerekpornót találtak a tatabányai férfinál, felfüggesztett börtönre ítélték

Több ezer gyerekpornót találtak a tatabányai férfinál, felfüggesztett börtönre ítélték

Több ezer gyerekpornót találtak annál a 32 éves autószerelőnél, akit most felfüggesztett börtönbüntetésre ítélt a Tatabányai Járásbíróság.

A Tatabányai Járásbíróság április 16-án az ügyészi indítványnak helyt adva 1 év 10 hónap tartamú, végrehajtásában 3 évre felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte azt a pedofil férfit, akinél több ezer gyerekpornót találtak - írja a kemma.hu. Emellett a winchesterét is elkobozták. Az ítélet nem jogerős, ugyanis a vádlott ismeretlen helyen tartózkodik. A tárgyalásról - mint megtudták - jogszerűtlenül maradt távol, így az ítéletről úgynevezett hirdetményi úton kell tájékoztatni. A portál Dr. Horváth Sándortól, a megyei főügyészség helyettes szóvivőjétől megtudta: a Tatabányai Járási Ügyészség gyermekpornográfia bűntette miatt nyújtott be vádiratot a most 32 éves férfival szemben, aki több év alatt egészen pontosan 4518 darab, nemiséget súlyosan szeméremsértő nyíltsággal, célzatosan a nemi vágy felkeltésére irányuló módon ábrázoló, az internetes oldalakról megszerzett fénykép- és videofelvételt gyűjtött össze a gépén. A Kemma.hu úgy tudja, hogy ezeken a felvételeken kislányok voltak láthatóak. A férfi számítógépét 2018. február 20-án foglalták le, házkutatás során. Információink szerint a Nemzeti Nyomozó Iroda kiberbűnözés elleni osztálya figyelt fel az autószerelőként dolgozó férfi internetes tevékenységére. A kemma.hu emlékeztetett: a közelmúltban derült ki, hogy egy másik tatabányai férfinél is pornográf felvételeket találtak: a két kislány zaklatása miatt letartóztatott, saját fiát is megrontó civil hitoktatónál.

Forrás: PS/atv.hu/Kemma; Fotó: ShutterStock

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.