Pesti Srácok

Kilenc törvényjavaslatról vitáznak ma a Parlamentben

null

Összesen kilenc törvényjavaslat általános vitájára kerül sor ma a parlamentben, ahol elsőként az egyfokú járási hivatali eljárások megteremtésével összefüggő módosításokról vitáztak a képviselők. Ezt követően kezdenek bele az Országgyűlés működését és a képviselők jogállását érintő változtatások, valamint a házszabály módosításának tárgyalásába.

A parlament szerdai ülésnapján szó lesz még egyebek mellett a családvédelmi akciótervvel, valamint a Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt. létrehozásával, továbbá az új szakképzési törvénnyel összefüggő változtatásokról is. A PestiSrácok.hu folyamatosan tudósít a parlamenti vitáról.

Fotó: MTI

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.