Pesti Srácok

A Financial Times munkatársának is hazudozott a magát mentősnek kiadó Németh Athina

A Financial Times munkatársának is hazudozott a magát mentősnek kiadó Németh Athina

Az atv.hu bukkant rá, hogy a magát mentősnek hazudó Németh Athina korábban a Financial Timesnak is nyilatkozott május végén. Az írás maga arról szól, hogy Orbán Viktor milyen kritikákkal kénytelen szembenézni a koronavírusra adott kormányzati válaszok miatt. Az MSZP-s videóban is szereplő nő ugyanazt mondta a Financial Timesnak is, mint amiről a párt videójában is beszélt: hogy hazaküldés után tíz gondozott betegből kilenc meghalt.

A Financial Times munkatársa május 20-án a Facebookra is kitette a cikkét, amelyben Karácsony Gergely védelmére is kel. Az írás egyébként a szokásos ellenzéki szólamoknak adott hangot, miszerint a magyar kormány betegeket küldött haza a járvány idején a kórházakból, példaként pedig belengette Szabó Tímea visszataszító interjúját egy idős nővel, akinek férje sajnálatos módon életét vesztette. Az újságíró kifejtette: a kormány a járvány elleni védekezést szerinte arra használja fel, hogy Karácsony Gergelyt és az ellenzéket támadja, továbbá felhozta azt is, hogy a Fidesz forrásokat vont el az önkormányzatoktól, és persze Karácsonyt magasztalta, amiért a főpolgármester "könyörgött" a kormánynak, hogy szélesebb körben végeztessen teszteket – az ötlet persze süket fülekre talált.

https://www.facebook.com/valhop/posts/10102091436037287

Forrás: atv.hu
PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!