Pesti Srácok

A liberális médiabirodalom visszavág: közzéteszi az egyik leghíresebb konzervatív véleményvezér lakcímét a New York Times

A liberális médiabirodalom visszavág: közzéteszi az egyik leghíresebb konzervatív véleményvezér lakcímét a New York Times

A hétfő este esti műsorának végén, Tucker Carlson, a Fox News Channel népszerű műsorvezetője arról beszélt, hogy a New York Times a egy olyan történet nyilvánosságra hozatalára készül, amelyben a konzervatív véleményvezér otthonát is bemutatják. Az elmúlt hetekben több támadás is történt a baloldali elit számára "problémás" közszereplők ellen, mint például Ester Salas, akinek fia az életével fizetett, miután a bírónőhöz rendelték az Epstein-ügyben érintett pedofil milliárdosok átvilágításának jogszerűségét vitató per tárgyalását. Carlson rendszeresen foglalkozik műsorában a liberális elit számára kényelmetlen témákkal, így a New York Times sztorija potenciálisan ártalmas lehet neki és családjának is.

A múlt héten a The New York Times elkezdett egy olyan történeten dolgozni, amely arról szól, hogy miként élünk mi, a családom és én - mondta hétfő esti műsorának végén Tucker Carlson a Fox News Channel népszerű műsorvezetője.

-fakadt ki a műsorvezető.

Carlson emlékeztette a nézőket, hogy majdnem két évvel ezelőtt már történt hasonló eset, amikor Washingtonban lakott. Akkor felhergelt tömeg vette körbe otthonát, felesége pedig kénytelen volt elrejtőzve végig nézni, ahogy az Antifához köthető elemek megrongálták házukat. Megjegyezte, ugyanez fog történni, ha a New York Times nyilvánosságra hozza jelenlegi otthona helyét. Hozzátette, megkereste az ügyben a szerkesztőséget, és megkérte őket, hogy ne hozzák nyilvánosságra lakcímét, a lap azonban lesöpörte a kérést, Carlson szerint azért, mert utálják a politikai nézeteit és fájdalmat akarnak okozni családjának és neki.

Forrás: Fox News

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.