Pesti Srácok

Szél után Bangóné is lyukra futott az ombudsmannál a hazaküldött betegek meséjével

null

Bangóné kitartóbb, mint egy dzsungelt őrző japán katona – még mindig nem tudja elengedni a kórházi ágyból kiborogatott betegek meséjét. Az ombudsmani válaszban ugyan csalódnia kellett, de hogy ne legyen teljesen rossz napja a szocialisták legismertebb politikusának, a rágcsálók, a helyesírás és a kurva jó képek szakértőjének, amikor arra volt kíváncsi, hogy az alapjogi biztos folytat-e olyan vizsgálatot a járvány idején felszabadított ágyakat illeti, a kérdésben szereplő ige legalább tényleg elipszilonos. Ezt most eltalálta.

Milyen vizsgálatokat folytatnak a koronavírus-járvány kezelésével kapcsolatban?fordult az Bangóné Borbély Ildikó, Németh Athinát, a közismert kuruzslót és kóros hazudozót felkaroló Korózs Lajos elv- és párttársa az alapvető jogok biztosához, Kozma Ákoshoz.

– tette fel a parlamenti írásos (finoman szólva nem erőssége a képviselőasszonynak a fogalmazás) kérdést Bangóné Borbály Ildikó Kozma Ákos ombudsmannak, aki válaszával megint ki kellett ábrándítsa a tragédiában reménykedőket, a kórházi ágykapacitás felszabadítása nyomán egyetlen egyedi panaszbeadványt sem kapott az ombudsmani hivatal.

PestiSracok facebook image

– erősítette meg korábban a Magyar Nemzetnek adott interjújában is rögzített tényt.

írta válaszában Bangóné Borbély Ildikónak az alapvető jogok biztosa.

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.