Pesti Srácok

Chuck Norris a Twitteren üzent Lukasenkának – könnyeket ígér (videó!)

null

Franak Viacsorka fehérorosz újságíró egy olyan videót osztott meg a Twitteren, amelyen Chuck Norris a tüntetők elleni erőszakos fellépés beszüntetésére szólítja fel Aljakszandr Lukasenka fehérorosz elnököt – írja a 24.hu.

A videóban Norris azt mondja, úgy tartják, hogy ha ő hagymát vág, a hagyma kezd el könnyezni, úgyhogy ha Lukasenka nem akarja, hogy megkeresse, és megríkassa, akkor azonnal fejezze be, amit csinál. Az persze kérdéses, hogy a videó vajon igazi-e, vagy csak egy viccnek szánt hamisítvány – írják.

Forrás: 24.hu; Kiemelt kép: Twitter

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.