Pesti Srácok

Már augusztus van, és továbbra sem írták ki a Lánchíd felújításáról szóló közbeszerzési eljárást

Már augusztus van, és továbbra sem írták ki a Lánchíd felújításáról szóló közbeszerzési eljárást

Továbbra sem írták ki a Széchenyi lánchíd felújításáról szóló beruházás közbeszerzési eljárását – írja a hirtv.hu.

A portál felidézi: Karácsony Gergely az ATV-ben július elején beszélt arról, hogy állítása szerint gyakorlatilag már kész van az új tender a Lánchíd felújítására, és hamarosan kiírhatják a közbeszerzési eljárást. A BKK pedig július 24-én közölte, hogy indulhat a közbeszerzés, az igazgatóság ugyans jóváhagyta a közbeszerzési eljárás elindítását. A városüzemeltetésért felelős főpolgármester-helyettes, Tüttő Kata úgy nyilatkozott:

Ráadásul Gy. Németh Erzsébet is azt hangoztatta, hogy a közbeszerzési eljárás júliusban kiírásra kerül, a felújítás pedig hamarosan elindulhat.

PestiSracok facebook image

Mint a Hír TV felhívja a figyelmet, a főváros vezetése által beharangozottakkal ellentétben a Közbeszerzési Hatóság honlapján továbbra sem jelent meg a Széchenyi lánchíd felújításáról szóló közbeszerzési értesítő.

Forrás: hirtv.hu; Vezetőkép: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

Egy politikus fiaként nekem kétszer annyit kell teljesítenem, mint az átlagnak – Portrébeszélgetés Hoppál Hunorral (VIDEÓ!)

‎PS Riport 2023 február 25.
Beleszületett a politikába, hiszen édesapja a Fidesz országgyűlési képviselője, kultúráért felelős kormánybiztos, ennek ellenére őt a média most sokkal jobban izgatja, mint egy esetleges politikai karrier. Bár sokan azt gondolhatják, hogy éppen a családi háttér miatt számára az akadályok könnyebben átugorhatóak, éppen ellenkezőleg: mindig többet kellett teljesítenie másoknál. Ahogyan a politika iránti érdeklődését, úgy a zene iránti szeretetét is a családból hozza, ha teheti, zongora mellett kapcsol ki. Pécsett született, de tanulmányait már Budapesten végzi, és most úgy látja, hogy a jövőre vonatkozó elképzeléseit itt tudja majd megvalósítani a későbbiekben. A PS Portrék e heti műsorában Hoppál Hunorral, a Grund című műsorunk műsorvezetőjével beszélgettünk.