Pesti Srácok

Még Vona Gábor is elítéli a szivárványkoalíciót

Még Vona Gábor is elítéli a szivárványkoalíciót

Vona Gábor, a Jobbik volt elnöke közösségi oldalán foglalta össze véleményét az ellenzéki összefogásról. Pontokba szedett írásában úgy fogalmazott: nem az erősek szövetsége állt össze, hanem a meggyengültek kapaszkodtak egymásba.

Bár Vona azt írja, szükségesnek tartja a kormányváltást, arra vonatkozólag, hogy az ellenzéki tömörülés leválthatná-e a jelenlegi kormány, úgy reagált: egyelőre a saját teljesítménye alapján nem.

– írta Vona bejegyzésében annak kapcsán, hogy különbözne-e a koalíció kormánya a jelenlegitől. A Gyurcsány Ferenc esetleges megváltozására vonatkozó kérdés kapcsán hozzátette:

PestiSracok facebook image

Forrás: Vona Gábor/Facebook; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.