Pesti Srácok

Márki-Zay szerint a baloldal győzelme fontosabb az emberéleteknél

Márki-Zay szerint a baloldal győzelme fontosabb az emberéleteknél

Ha összeomlana az egészségügyi ellátás, az térdre kényszeríthetné Orbán Viktort – fejtegette az ATV csütörtöki műsorában Márki-Zay Péter, lehetséges baloldali miniszterelnök-jelölt. Hódmezővásárhely polgármestere szerint az oktatási rendszert is megérheti bedönteni a kormánypártok leváltása érdekében. A tanárok és az orvosok sem tudják, hogy micsoda hatalom van a kezükben – fejtegette az ATV-ben Márki-Zay Péter csütörtökön. Az elhangzottakat a Magyar Nemzet szemlézte.

– vetette fel a baloldali polgármester. Márki-Zay Péter a beszélgetős műsorban azt is felrótta az állami szektorban dolgozó tanároknak és az orvosoknak, hogy – hasonlóan az ellenzéki parlamenti képviselőkhöz – a saját állásukat féltik, azért mennek be dolgozni nap, mint nap. A baloldal egyik lehetséges miniszterelnök-jelöltje szerint a Fidesznek vége lenne egy ilyen bojkott esetében, a kormánypártok nem engedhetnék meg maguknak, hogy leálljon az egészségügy vagy az oktatás.

PestiSracok facebook image

– összegezte Márki-Zay Péter. A koronavírus-járvány harmadik hullámának közelében Márki-Zay Péter szerint ez lenne a legfontosabb cselekedet.

Nem a mostani az első eset, hogy teljesen elrugaszkodott gondolatokat oszt meg a nagy nyilvánossággal Márki-Zay Péter. A 2018-as országgyűlési választások kampányában, Gödöllőn megfenyegette a kormánypártok támogatóit.

– mondta néhány nappal a Fidesz–KDNP által kétharmaddal megnyert választások előtt Márki-Zay Péter.

– mondta egy másik videobejegyzésében a hódmezővásárhelyi polgármester. Egy, a büntetőügyében eljáró bírót pedig úgy minősítette: szükséges a Vérbíró.hu oldalon közzétenni azokat a bírókat, akik pártérdekekből számára vállalhatatlan ítéleteket hoznak.

Forrás: Magyar Nemzet; Fotó: MTI/Mohai Balázs

Ajánljuk még

Egyszerű, buta embereknek titulálja a választókat egy hangfelvételen Balatonalmádi jegyzője

Exkluzív 2022 március 7.
Egyszerű, buta embereknek titulálja a választókat egy nyilvánosságra került hangfelvételen Balatonalmádi alig két hete kinevezett jegyzője. A mindössze 25 másodperces hanganyag egy hacker által üzemeltetett online blogfelületen bukkant fel hétfőn délután, amit – a címzés szerint – több szerkesztőségnek is elküldtek. Az üzenetből az is kiderül, hogy több felvétel is létezik, ezek alapján pedig igencsak megkérdőjelezhető a helyi választási irodát is vezető Gáspár-Fekete Judit függetlensége, illetve az, hogy vajon miként lehet felelősséget vállalni az április 3-i választás szabályos lebonyolításáért...?

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.