Pesti Srácok

Újságírókra támadtak a megvadult migránsok Olaszországban

Újságírókra támadtak a megvadult migránsok Olaszországban

Két alkalommal ért támadás újságírókat az elmúlt héten Olaszországban, miközben a bevándorlók helyzetéről akartak anyagot gyűjteni. Lakásfoglaló illegális bevándorlókról készítettek riportot egy televíziós műsor szerkesztői, az önkényes lakásfoglaló azonban megütötte és összeharapdálta a tudósítót, egy másik újságírónő pedig kórházba került, miután vasláncokkal támadtak rá egy bűnbanda tagjai.

Lakásfoglaló illegális bevándorlókról készítettek anyagot egy televíziós műsor szerkesztői, mivel egyre gyakrabban fordulnak elő illegális ingatlanfoglalások Olaszországban. A forgatás alatt azonban a migránsok az újságírókra támadtak, a műsor egyik tudósítóját kórházba is kellett szállítani.

Ütött és harapott a megvadult migráns

Az eset Monastier di Treviso-ban történt, egy kisvárosban, nem messze Velencétől. A stáb egy idős férfi otthonánál forgatott, amit elfoglalt egy nigériai bevándorló, miután a férfi idősotthonba költözött. Amikor az újságírók megérkeztek, a helyzet gyorsan elfajult, annyira, hogy a rend helyreállításához a rendőrség beavatkozására volt szükség. Annak ellenére, hogy megérkeztek a rendőrök, a bevándorló agresszívvá vált, és üvöltve rávetette magát az operatőrre, mindenféle trágár kifejezéseket kiáltva a stáb felé.

PestiSracok facebook image

– fenyegetőzött a tudósítóhoz és az operatőrhöz fordulva, majd arcon ütötte egy iPaddel az operatőrt, letépte a szemüvegét és meg is harapta a karját. A támadás után fognyomok és egy nagy vérömleny maradt az operatőr karján. A támadás végén az illegális bevándorló, akit 2020 augusztusában már kiutasítottak Olaszországból, visszatért abba a házba, amelyet illegálisan megszállt, mintha mi sem történt volna.

Vasláncokkal akarták megölni az újságírónőt

Egy másik, erőszakos eset is történt az olaszországi Cuneóban, ahol egy újságírót két dél-amerikai bevándorló vasláncokkal támadott meg, miközben anyagot gyűjtött egy bandaháborúról szóló cikkhez. A nehéz vaslánccal felfegyverkezve a bevándorlók először megütötték az újságírót és a csapatát kísérő biztonsági embereket, majd az autó felé rohantak, amelyben az újságíró menedéket keresett. Egyikük betörte az ablakokat, és miközben kubai társa próbálta kihúzni az autóból az újságírónőt, az ablakok szilánkjai megsértették. Később számtalan karcolásról és zúzódásról számolt be.

– kiáltották a vadállatként viselkedő bevándorlók az újságíróra mutogatva. Az újságíró nőt kórházba vitték kezelésre, aki 8 napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett el. A biztonsági emberek is néhány zúzódással menekültek el a helyszínről.

Forrás: V4NA; Fotó: illusztráció

Ajánljuk még

Európa rákjának nevezik a magyarságot, nyomorba döntenék a hazájukat: ez a mai magyar baloldal (Karanténvlog)

Karanténvlog 2022 november 26.
Amikor a Karantén hetente görbe tükröt tart a baloldal elé, szinte mindenre fel van készülve. A folyamatos ostobaság, rosszindulat és hazaárulás teljesen átlagossá és megszokottá vált, de az e heti történések még újabb szintet nyitottak meg a pokoli mélység bugyraiban. Brüsszelben egymást licitálva harcolt azért a magyar baloldal, hogy nehogy véletlenül a saját hazájuk jól járjon. Fröcsögtek, rikácsoltak, ki-ki saját habitusa szerint, de Cseh Katalin, a DK-s Molnár Csaba, és az exszoci Ujhelyi versenyt böfögtek a saját hazájuk ellen. Mert egy háborús helyzetben, energiaválságban, inogó európai gazdasági helyzet közepette egyetlen esélyük van, hogy a kondérhoz újra közel férkőzhessenek és ellopják, amit tudnak, ha összeomlást idéznek elő. Egy dolog egyértelmű: rajtuk biztos nem fog múlni, mindent megtesznek annak érdekében, hogy a magyaroknak minél nehezebb legyen, miközben a vörös bárók a kastélyaikban pöffeszkednek és kitartásra buzdítanak mindenkit, akiket bajba igyekeznek keverni. Miközben a háború miatt egyre nehezebb a helyzet, előbújnak a Komjáthi Imrék is, akik bődületes gyalázkodással igyekeznek a 2 százalékos MSZP-t még mélyebbre taszítani, de Pottyondi Edina is újabb magyargyűlölő gondolatokkal jelentkezett, ami szerinte vicces és gondolkodtató. Végül Orbán Viktor Nagy-Magyarország sálja, és a vele kötözködő momentumos Bedő Dávid is szóba került a vlogban, mert ezekről is karakán véleményünk van. Tartsatok most is velünk és iratkozzatok föl a PS Tv, valamint a Karanténvlog YouTube-csatornájára!