Pesti Srácok

"Épp autóban ültem, meg is kellett álljak" – Orbán Viktor elmondta, mit csinált, amikor kiszivárgott az őszödi beszéd

"Épp autóban ültem, meg is kellett álljak" – Orbán Viktor elmondta, mit csinált, amikor kiszivárgott az őszödi beszéd

Orbán Viktor bejegyzése alatt egész sor politikus jelent meg, hogy helyretegye az ellenzék vezérét, miután Gyurcsány trollkodni próbált a miniszterelnökkel szemben. Legutóbb a kormányfő is válaszolt a kommentek között.

Miután több jobboldali politikus is helyre tette Gyurcsányt a hozzászólását követően, Deutsch Tamás kommentjében megkérdezte a miniszterelnököt, hogy ő mit csinált akkor, amikor a beszéd kiszivárgott.

– válaszolta Orbán Viktor.

PestiSracok facebook image

Forrás: Facebook; Fotó: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán

Ajánljuk még

Nincs karácsony Jézus Krisztus nélkül!

Exkluzív 2024 december 24.
Karácsony sajnos ma már egyre kevésbé szól arról, amiről kellene. Krisztus Urunk teljes figyelmen kívül hagyása, a keresztény értékek totális feledésbe merülése természetesen nem magyar sajátosság. Ráadásul a kommunizmus igáját megúszó nyugati társadalmak sincsenek jobb helyzetben nálunk, sőt, a helyzet ott mára sokkal rosszabb, reménytelenebb lett. Ez azonban nem mentség nekünk és nem is ok számunkra arra, hogy kövessük a példájukat.