Pesti Srácok

Újbuda kiáll a meleglobbi mellett – írták László Imréék, aztán szembejött a valóság

Újbuda kiáll a meleglobbi mellett – írták László Imréék, aztán szembejött a valóság

Újbuda is kiáll az elfogadás mellett – ezzel a felkiáltással tett közzé szivárványos fotómontázst a DK-s vezetésű kerület hivatalos Facebook-oldala. Européer ellenzékünk megkapta a külföldi ukázt, ennek megfelelve pedig cselekvésbe is lendültek Újbuda vitéz liberálisai, és kitűzték a szivárványos zászlót a városháza elé. A kerületi lakosok azonban nem voltak ennyire lelkesek, a népharag pedig hamar szembejött László Imréékkel a Facebookon.

– olvasható az egyik kommentben, amely arra reagál, hogy Újbudán is elkezdődött a felülről szervezett szivárványos forradalom. A DK-s László Imre vezette kerület ugyanis úgy tűnik, hogy eldöntötte: szivárványos kerület lesz akkor is, ha ezt senki sem akarja. Márpedig a kerületben élők finoman szólva sincsenek elragadtatva az ötlettől. A kerület hivatalos oldalát ennek megfelelően el is lepték a tiltakozó kommentek.

PestiSracok facebook image

László Imréék ezzel egyértelműen a nyugati, főleg német példát akarják majmolni, hiszen alig néhány napja, a magyar válogatott müncheni mérkőzése előtt német politikusok szálltak bele az általuk nyilván behatóan ismert pedofilellenes törvénybe. A DK pedig ismét bizonyította, hogy politikája kimerül a nyugati ukázok teljesítésében. És most már nagyon úgy tűnik, hogy a felháborodás, hisztizés is csak külföldi utasításra megy a baloldalon.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!