Pesti Srácok

Belefulladt egy 7 éves kisfiú a gyógymedencébe Karcagon

Belefulladt egy 7 éves kisfiú a gyógymedencébe Karcagon

Belefulladt a gyógymedencébe egy 7 éves gyerek az egyik karcagi strandon szombaton, számolt be róla a TV2 Tények. A csatorna tudósítása szerint a gyermeket a szülei egyedül hagyták a gyerekmedencében, amíg elmentek a büfébe, de a kisfiú egy idő után átment a mély vízbe.

Az úszómesterek vették észre, hogy fuldoklik, azonnal kihúzták, de sem ők, sem a mentők nem tudták megmenteni. A helyszínre mentőhelikoptert is riasztottak.A beszámoló szerint a tragédia után a család tagjai összeverekedtek. Az egyik büfés a TV2 Tényeknek azt mondta:

Forrás: TV2

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.