Pesti Srácok

Nagyszülőnek lenni jó!

Nagyszülőnek lenni jó!

A család az család. Apa, anya gyerekek nagyszülők. Aki ezt megérti az érti a nemzet legkisebb közösségi egységét, ahogyan a szülővé válás megváltoztatja az embert úgy változtatja meg a nagyszülővé válás is. A nagyszülő és az unoka közötti kapcsolat egy olyan különleges kötelék, amely képes hidat alkotni a generációk között. Nem véletlen, hogy a család idősebb tagjainak tisztelete minden kultúra alapját képezi. Ma, a nagyszülők világnapján nem csupán a nagyszülőket ünnepeljük, hanem ezt a kapcsolatot is.

A nagyszülők világnapjának alkalmából Orbán Viktor különleges fotómontázst osztott meg közösségi oldalán, amelyen unokáival látható:

Orbán Viktor unokáival. Forrás: Facebook
PestiSracok facebook image

– fűzte bejegyzéséhez a miniszterelnök.

Forrás: Facebook; Fotó: Facebook

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.